Autko na akumulator Buggy Turbo 24V 4x200W niebieskie
Kod: S-XB2118-24V-BLUEProdukty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Autko na akumulator Buggy Turbo z czterema mocnymi silnikami o łącznej mocy 800 W to obowiązkowy element w każdej dziecięcej garaży. Pojazd napędza bateria o pojemności 24V 7Ah. Maksymalne obciążenie pojazdu wynosi 60 kg. Przy uruchamianiu usłyszysz dźwięki silnika, a w trakcie jazdy dziecko z pewnością zainteresuje panel muzyczny z radiem, MP3, wgranymi melodiami, a dodatkowo można podłączyć się do panelu muzycznego przez bluetooth.
Autko można sterować za pomocą pilota zdalnego sterowania, który działa na częstotliwości 2,4 GHz. Na pilocie znajdują się trzy prędkości oraz przycisk bezpieczeństwa STOP, który natychmiast zatrzymuje pojazd po naciśnięciu. Siedzisko wykonano z wysokiej jakości plastiku i wyposażono w 2-punktowe pasy bezpieczeństwa.
- Bateria i ładowarka w zestawie.
- Pilot zdalnego sterowania zasilany dwiema bateriami 1,5V AAA (baterie nie są w zestawie).
Parametry:
- Bateria: 24V 7Ah
- Silnik: 4x200W
- Moc: 800W
- Prędkość: 3 - 8 km/h
- Panel muzyczny: MP3, Bluetooth, Radio, Karta SD, Wgrana muzyka, USB
- Efekty świetlne: oświetlenie przednie i tylne
- Kontrolka naładowania baterii
- Materiał siedziska: Eko-skóra
Wymiary:
- Długość: 134 cm
- Wysokość: 77 cm
- Szerokość: 90 cm
- Szerokość siedziska: 51 cm
- Głębokość siedziska: 22,5 cm
- Wysokość oparcia siedziska: 26 cm
- Wysokość od ziemi: 17 cm
- Odległość od końca siedziska do pedału: 30 cm
- Opakowanie: 129,5 x 74 x 52 cm
Uwagi:
Żywotność baterii i akumulatorów, które mogą być częścią produktu, wynosi sześć miesięcy, ponieważ są to materiały eksploatacyjne podlegające normalnemu zużyciu.
Parametry techniczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Samochody dla dzieci |
|---|---|
| EAN: | 8595724006053 |
| Bluetooth: | Tak |
| Klakson: | Tak |
| MP3: | Tak |
| SD karta: | Tak |
| Amortyzowana oś: | Tak |
| Bateria: | 24V 7Ah |
| Czas działania: | Do 90 minut |
| Czas ładowania: | 10 - 12 godzin |
| Długość: | 134 cm |
| Dzwięk start silnika: | Tak |
| Ilość prędkości: | 3 |
| Kolor: | Niebieski |
| Lakierowane: | Nie |
| LCD ekran: | Nie |
| Liczba siedzeń: | Dwuosobowe |
| Max. Obciążenie: | 60 kg |
| Max. Wysokość Dziecka: | 120 cm |
| Moc silnika: | 800W |
| Napięcie akumulatora: | 24V |
| Otwieranie drzwi: | Tak |
| Otwieranie maski: | Nie |
| Panel muzyczny: | Tak |
| Pasy bezpieczeństwa: | 2-punktowe |
| Pilot R/C: | Tak |
| Płynny start: | Tak |
| Prędkość: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Przełączanie prędkości: | Tak |
| Przeznaczenie: | Dla starszych dzieci, Dla chłopców, Dla dziewczynek, Dla dwojga dzieci |
| Radio: | Tak |
| Rodzaj kół: | Pianka EVA |
| Rodzaj pojazdu: | Buggy |
| Siedzenie: | Eko-skóra |
| Silnik: | 4x200W |
| Stan towaru: | Nowy |
| Start kluczykiem: | Nie |
| Światła LED: | Przód, Tył |
| Szerokość: | 90 cm |
| Szerokość siedzenia: | 51 cm |
| Trakcja napęd: | 4x4 |
| Waga towaru: | 33,5 kg |
| Wejście USB: | Tak |
| Wgrana muzyka: | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii: | Tak |
| Wymiary opakowania: | 129,5 x 74 x 52 cm |
| Wyposażenie pojazdu: | Pilot zdalnego sterowania, MP3, 4x4 |
| Wysokość: | 77 cm |
| Zalecana powierzchnia: | Asfalt, Trawa, Teren |
| Zalecany wiek: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Zawartość opakowania: | Ładowarka, Bateria |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Mamido Toys to prężnie działająca i szybko rozwijająca się firma, która specjalizuje się w wysokiej jakości zabawkach dla dzieci i wyposażeniu. Działa w 8 krajach europejskich i stale poszerza swój zasięg. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów, które wspierają kreatywność i rozwój dzieci w każdym wieku, Mamido Toys jest synonimem bezpieczeństwa, innowacji i jakości.
Firma oferuje zabawki, które nie tylko bawią, ale także edukują i rozwijają umiejętności dzieci. Od zabawek interaktywnych, przez klocki, lalki, modele RC po pomoce Montessori, Mamido Toys ma w ofercie wszystko, czego dzieci i rodzice mogą sobie życzyć. Produkty są starannie testowane, spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i są zaprojektowane tak, aby stymulować dzieci do nauki i odkrywania nowych rzeczy.
Mamido Toys jest znane ze swojej niezawodności, dostępności i przystępności dla rodzin w całej Europie. Firma stale się rozwija, kładąc nacisk na innowacyjne podejścia i wysokiej jakości obsługę klienta. Marka Mamido Toys staje się synonimem zabawek, które są nie tylko zabawne, ale także wspierają rozwój kluczowych umiejętności u dzieci, takich jak kreatywność, logiczne myślenie, motoryka i interakcje społeczne.
