Autko na akumulator Buggy UTV-MX 24V 240W 4x4 pomarańczowe
Kod: S-XMX613-ORANGEProdukty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Dziecięce auto buggy na akumulator UTV-MX z czterema wydajnymi silnikami 60W i baterią 24V 7Ah. Komfortową jazdę zapewniają duże piankowe koła EVA, które wraz z silnikami pokonają teren czy niezabezpieczoną nawierzchnię.
Jazdę umilą panel muzyczny ze złączami SD, MP3, AUX, USB oraz Bluetooth, a także przednie i tylne światła LED. Wśród muzycznych funkcji znajdują się przyciski z dźwiękami i klaksonem na kierownicy. Udźwig pojazdu wynosi do 50 kg.
Za pomocą pilotów zdalnego sterowania można regulować prędkość pojazdu, zmieniać kierunek jazdy czy użyć przycisku bezpieczeństwa Stop, który natychmiast zatrzymuje pojazd i wyłącza wszystkie jego funkcje. Pojazd można prowadzić zarówno pilotem, jak i za pomocą pedału gazu. Autko jest wyposażone w funkcję automatycznego hamulca, która aktywuje się po zdjęciu nogi z pedału gazu.
Parametry techniczne:
- Moc: 4x60W
- Bateria: 24V 7Ah
- Pilot zdalnego sterowania: 2,4GHz
- 3 prędkości na pilocie
- Przycisk bezpieczeństwa Stop na pilocie
- 2x prędkości do przodu
- 1x prędkość do tyłu
- Udźwig pojazdu: 50 kg
Wymiary:
- Długość pojazdu: 142 cm
- Szerokość pojazdu: 87 cm
- Wysokość pojazdu: 85 cm
- Wymiary opakowania: 150 x 82 x 46 cm
Wyposażenie:
- Panel muzyczny: wejścia SD, MP3, AUX, USB, Bluetooth
- Przyciski z dźwiękami i klaksonem na kierownicy
- Otwierane drzwi
- Pasy bezpieczeństwa
- W zestawie: ładowarka i bateria
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Samochody dla dzieci |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 8595724002864 |
| Bluetooth: | Tak |
| Klakson: | Tak |
| MP3: | Tak |
| SD karta: | Tak |
| Amortyzowana oś: | Tak |
| Bateria: | 24V 7Ah |
| Czas ładowania: | 10 godzin |
| Długość: | 142 cm |
| Dzwięk start silnika: | Tak |
| Ilość biegów: | 3 |
| Kolor: | Czarny, Biały, Pomarańczowy |
| Lakierowane: | Nie |
| LCD ekran: | Nie |
| Liczba siedzeń: | Dwuosobowe |
| Max. Wysokość Dziecka: | 128 cm |
| Moc silnika: | 240W |
| Napięcie akumulatora: | 24V |
| Otwieranie drzwi: | Tak |
| Otwieranie maski: | Tak |
| Panel muzyczny: | Tak |
| Pasy bezpieczeństwa: | 2-punktowe |
| Pilot R/C: | Tak |
| Płynny start: | Tak |
| Prędkość: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Przełączanie prędkości: | Nie |
| Przeznaczenie: | Dla chłopców, Dla dziewczynek, Dla dwojga dzieci |
| Radio: | Nie |
| Rodzaj pojazdu: | Buggy |
| Silnik: | 4x60W |
| Stan towaru: | Nowy |
| Start kluczykiem: | Nie |
| Światła LED: | Przód |
| Szerokość: | 87 cm |
| Szerokość siedzenia: | 60 cm |
| Trakcja napęd: | 4x4 |
| Waga towaru: | 34 kg |
| Wejście USB: | Tak |
| Wgrana muzyka: | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii: | Nie |
| Wymiary opakowania: | 150 x 82 x 46 cm |
| Wyposażenie pojazdu: | Pilot zdalnego sterowania, MP3, 4x4 |
| Wysokość: | 85 cm |
| Zalecana powierzchnia: | Asfalt, Trawa, Teren |
| Zalecany wiek: | 4, 5, 6, 7, 8, 3 |
| Zawartość opakowania: | Ładowarka, Bateria |
Montáž elektrického autíčka - BUGGY UTV MX 24V 4X4
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Mamido Toys to prężnie działająca i szybko rozwijająca się firma, która specjalizuje się w wysokiej jakości zabawkach dla dzieci i wyposażeniu. Działa w 8 krajach europejskich i stale poszerza swój zasięg. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów, które wspierają kreatywność i rozwój dzieci w każdym wieku, Mamido Toys jest synonimem bezpieczeństwa, innowacji i jakości.
Firma oferuje zabawki, które nie tylko bawią, ale także edukują i rozwijają umiejętności dzieci. Od zabawek interaktywnych, przez klocki, lalki, modele RC po pomoce Montessori, Mamido Toys ma w ofercie wszystko, czego dzieci i rodzice mogą sobie życzyć. Produkty są starannie testowane, spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i są zaprojektowane tak, aby stymulować dzieci do nauki i odkrywania nowych rzeczy.
Mamido Toys jest znane ze swojej niezawodności, dostępności i przystępności dla rodzin w całej Europie. Firma stale się rozwija, kładąc nacisk na innowacyjne podejścia i wysokiej jakości obsługę klienta. Marka Mamido Toys staje się synonimem zabawek, które są nie tylko zabawne, ale także wspierają rozwój kluczowych umiejętności u dzieci, takich jak kreatywność, logiczne myślenie, motoryka i interakcje społeczne.
