Autko na akumulator Buggy UTV Racing 4x4 złote
Kod: S-A036-GOLDProdukty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Dziecięce autko na akumulator Buggy przyjeżdża na piankowych kołach EVA, które są ciche i radzą sobie nawet z nierównym terenem. Pojazd jest napędzany czterema elektrycznymi silnikami 45W. Dziecko siada na wygodnie wyprofilowanym siedzeniu z pasmami bezpieczeństwa. W teren można wyruszyć z prędkością 3 - 5 km/h, do wyboru są 3 prędkości.
Pojazd może być sterowany samodzielnie przez dziecko, jednak pełną kontrolę nad jazdą może przejąć osoba dorosła dzięki pilotowi zdalnego sterowania. Pilot jest dodatkowo wyposażony w przycisk bezpieczeństwa STOP, który natychmiast zatrzymuje pojazd i wyłącza wszystkie jego funkcje.
Parametry techniczne:
- Moc 4x45W
- Akumulator 12V 10Ah
- Pilot zdalnego sterowania 2,4GHz
- Koła 30 x 11 cm
- Skrzynia biegów przód, tył
- Siedzenie 45 x 22 x 31 cm
- Wymiary pojazdu 113 x 73 x 65 cm
- Waga pojazdu 20,5 kg
- Maksymalne obciążenie 30 kg
Wyposażenie:
- Piankowe koła EVA
- Przednie światła LED
- Panel muzyczny: MP3, AUX, USB, SD
- Wgrane wcześniej melodie
- Bluetooth
- Napęd 4x4
- Pasy bezpieczeństwa
- Otwieranie drzwi
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Samochody dla dzieci |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 8595724000280 |
| Bluetooth: | Tak |
| Klakson: | Tak |
| MP3: | Nie |
| SD karta: | Tak |
| Amortyzowana oś: | Nie |
| Bateria: | 12V 10Ah |
| Czas ładowania: | 8 godzin |
| Długość: | 113 cm |
| Dzwięk start silnika: | Tak |
| Ilość biegów: | 3 |
| Kolor: | Złoty |
| Lakierowane: | Nie |
| LCD ekran: | Nie |
| Liczba siedzeń: | Jednoosobowe |
| Max. Wysokość Dziecka: | 120 cm |
| Moc silnika: | 180W |
| Napięcie akumulatora: | 12V |
| Otwieranie drzwi: | Tak |
| Otwieranie maski: | NIE |
| Panel muzyczny: | Tak |
| Pasy bezpieczeństwa: | 2-punktowe |
| Pilot R/C: | Tak |
| Płynny start: | Tak |
| Prędkość: | 3, 4, 5 |
| Przełączanie prędkości: | Tak |
| Przeznaczenie: | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Radio: | NIE |
| Rodzaj pojazdu: | Buggy |
| Silnik: | 4x45W |
| Stan towaru: | Nowy |
| Start kluczykiem: | NIE |
| Światła LED: | Przód, Tył |
| Szerokość: | 73 cm |
| Szerokość siedzenia: | 45 cm |
| Trakcja napęd: | 4x4 |
| Waga towaru: | 20,5 kg |
| Wejście USB: | Tak |
| Wgrana muzyka: | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii: | Tak |
| Wymiary opakowania: | 101,5 x 63 x 35 cm |
| Wyposażenie pojazdu: | Pilot zdalnego sterowania |
| Wysokość: | 65 cm |
| Zalecana powierzchnia: | Asfalt, Trawa, Teren |
| Zalecany wiek: | 4, 5, 6, 3, 2 |
| Zawartość opakowania: | Ładowarka, Bateria |
Elektrické autíčko Buggy UTV Racing 4x4 zlaté
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Mamido Toys to prężnie działająca i szybko rozwijająca się firma, która specjalizuje się w wysokiej jakości zabawkach dla dzieci i wyposażeniu. Działa w 8 krajach europejskich i stale poszerza swój zasięg. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów, które wspierają kreatywność i rozwój dzieci w każdym wieku, Mamido Toys jest synonimem bezpieczeństwa, innowacji i jakości.
Firma oferuje zabawki, które nie tylko bawią, ale także edukują i rozwijają umiejętności dzieci. Od zabawek interaktywnych, przez klocki, lalki, modele RC po pomoce Montessori, Mamido Toys ma w ofercie wszystko, czego dzieci i rodzice mogą sobie życzyć. Produkty są starannie testowane, spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i są zaprojektowane tak, aby stymulować dzieci do nauki i odkrywania nowych rzeczy.
Mamido Toys jest znane ze swojej niezawodności, dostępności i przystępności dla rodzin w całej Europie. Firma stale się rozwija, kładąc nacisk na innowacyjne podejścia i wysokiej jakości obsługę klienta. Marka Mamido Toys staje się synonimem zabawek, które są nie tylko zabawne, ale także wspierają rozwój kluczowych umiejętności u dzieci, takich jak kreatywność, logiczne myślenie, motoryka i interakcje społeczne.
