Autko na akumulator Cabrio Fast Wing czerwone
Kod: S-699-REDProdukty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Dziecięce autko na akumulator Fast Wing z bogatym wyposażeniem i nowoczesnym designem. Wnętrze autka jest wyposażone w siedzenie z pasami bezpieczeństwa, panel muzyczny z wejściami AUX, MP3, USB oraz przyciski z melodiami. Podczas jazdy oświetlenie zapewniają przednie lampy LED.
Dziecko może samodzielnie sterować autkiem, jednak rodzice mają możliwość ingerencji w jazdę za pomocą pilota zdalnego sterowania. Pilot posiada przyciski umożliwiające jazdę we wszystkich kierunkach, zmianę prędkości (3x do przodu / 1x do tyłu) oraz bezpieczny hamulec.
Parametry techniczne:
- Bateria: 6V 7Ah
- Średnica kół: 19 cm
- Szerokość kół: 6,5 cm
- Siedzenie: 31 x 19 cm
- Wymiary pojazdu: 88 x 59 x 40 cm (d, szer, wys)
- Czas jazdy: 1-2 godziny
- Maksymalne obciążenie: 25 kg
- 4 stopnie prędkości przy pomocy pilota (3x do przodu - wolna/średnia/szybka i 1x do tyłu)
Wyposażenie:
- Pilot zdalnego sterowania 2,4GHz
- Panel muzyczny: wejście MP3, USB
- Przednie światła
- Przyciski z melodiami i klaksonem
- Wskaźnik poziomu naładowania baterii
- Pasy bezpieczeństwa
- Plastikowe siedzenie
- Otwierane drzwi
- Amortyzacja przedniej osi
Zdjęcia i filmy zamieszczone przy produkcie mogą się różnić. Wszystkie specyfikacje są zawarte w parametrach produktu.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Samochody dla dzieci |
|---|---|
| EAN: | 8595724004660 |
| Bluetooth: | Nie |
| Klakson: | Ano |
| MP3: | Ano |
| SD karta: | Nie |
| Materiał siedziska: | Kurtka |
| Oś zawieszenia: | Przód |
| Typ pojazdu: | Samochód |
| Bateria: | 6V 7Ah |
| Czas działania: | Do 120 minut |
| Czas ładowania: | 8 - 12 godzin |
| Długość: | 88 cm |
| Dzwięk start silnika: | Tak |
| Ilość prędkości: | 3 |
| Kolor: | Czerwony |
| Lakierowane: | Nie |
| LCD ekran: | Nie |
| Liczba siedzeń: | Jednoosobowe |
| Max. Obciążenie: | 25 kg |
| Moc silnika: | 60W |
| Napięcie akumulatora: | 6V |
| Otwieranie drzwi: | Tak |
| Otwieranie maski: | NIE |
| Panel muzyczny: | Tak |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
| Pilot R/C: | Tak |
| Płynny start: | Tak |
| Prędkość: | 3, 4, 5 |
| Przeznaczenie: | Dla chłopców, Dla dziewczynek, Dla najmłodszych |
| Radio: | NIE |
| Rodzaj kół: | Plastikowy |
| Silnik: | 2x30W |
| Stan towaru: | Nowy |
| Start kluczykiem: | NIE |
| Światła LED: | Przód |
| Szerokość: | 59 cm |
| Szerokość koła: | 6,5 cm |
| Szerokość siedzenia: | 31 cm |
| Trakcja napęd: | 2x2 |
| Wejście USB: | Tak |
| Wgrana muzyka: | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii: | Tak |
| Wyposażenie pojazdu: | Pilot zdalnego sterowania, MP3 |
| Wysokość: | 40 cm |
| Zalecana powierzchnia: | Asfalt |
| Zalecany wiek: | 3, 2, 1 |
| Zawartość opakowania: | Ładowarka, Bateria |
Mamido Elektrické autíčko Fast Wing
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Mamido Toys to prężnie działająca i szybko rozwijająca się firma, która specjalizuje się w wysokiej jakości zabawkach dla dzieci i wyposażeniu. Działa w 8 krajach europejskich i stale poszerza swój zasięg. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów, które wspierają kreatywność i rozwój dzieci w każdym wieku, Mamido Toys jest synonimem bezpieczeństwa, innowacji i jakości.
Firma oferuje zabawki, które nie tylko bawią, ale także edukują i rozwijają umiejętności dzieci. Od zabawek interaktywnych, przez klocki, lalki, modele RC po pomoce Montessori, Mamido Toys ma w ofercie wszystko, czego dzieci i rodzice mogą sobie życzyć. Produkty są starannie testowane, spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i są zaprojektowane tak, aby stymulować dzieci do nauki i odkrywania nowych rzeczy.
Mamido Toys jest znane ze swojej niezawodności, dostępności i przystępności dla rodzin w całej Europie. Firma stale się rozwija, kładąc nacisk na innowacyjne podejścia i wysokiej jakości obsługę klienta. Marka Mamido Toys staje się synonimem zabawek, które są nie tylko zabawne, ale także wspierają rozwój kluczowych umiejętności u dzieci, takich jak kreatywność, logiczne myślenie, motoryka i interakcje społeczne.
