Autko na akumulator Mercedes-Benz CLS 350 czarne
Kod: S-KL1666-BLACKProdukty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Licencowane autko na akumulator Mercedes-Benz, jedna z najsłynniejszych marek na świecie. Autko na akumulator wyposażone jest w dwa wydajne silniki elektryczne 35W. Dziecięce autko z efektem dźwiękowym i świetlnym, z wejściem USB, SD, MP3 oraz podświetlaną deską rozdzielczą i przednimi oraz tylnymi światłami LED.
Wnętrze autka jest w czarnym kolorze, wygląda bardzo realistycznie i luksusowo. Obsługa autka na akumulator jest bardzo prosta. Wystarczy sparować autko z pilotem zdalnego sterowania, a następnie uruchomić autko za pomocą przycisku. Po pierwszym sparowaniu nie ma potrzeby ponownego parowania - autko pozostanie połączone z pilotem na stałe. Autko jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat.
O bezpieczeństwo Twojego dziecka dbają pasy bezpieczeństwa oraz przycisk bezpieczeństwa Stop na pilocie zdalnego sterowania.
Parametry techniczne autka na akumulator Mercedes-Benz:
- moc 2x35W
- bateria 1x 12V 4.5 Ah
- wymiary 104 x 60 x 50 cm
- prędkość 2-5 km/h
- waga autka 11 kg
- maksymalne obciążenie autka 30 kg
- czas ładowania: 8 godzin
- czas jazdy: 1-2 godziny
- automatyczny hamulec - po zwolnieniu pedału gazu
- przycisk bezpieczeństwa Stop na pilocie zdalnego sterowania - natychmiast wyłącza autko (wszystkie jego funkcje)
Wyposażenie autka na akumulator Mercedes-Benz:
- pasy bezpieczeństwa
- otwierane drzwi
- plastikowe siedzenie
- plastikowe koła
- pilot zdalnego sterowania 2.4G z 3-stopniową regulacją prędkości
- efekty świetlne - podświetlana deska rozdzielcza, przednie i tylne światła LED
- efekty dźwiękowe - USB, SD, wejście MP3 - np. do własnej muzyki
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Samochody dla dzieci |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 8595724001232 |
| Bluetooth: | Nie |
| Klakson: | Tak |
| MP3: | Tak |
| SD karta: | Tak |
| Amortyzowana oś: | Tak |
| Bateria: | 12V 4,5Ah |
| Czas ładowania: | 10 godzin |
| Długość: | 104 cm |
| Dzwięk start silnika: | Nie |
| Ilość biegów: | 3 |
| Kolor: | Czarny |
| Lakierowane: | Nie |
| LCD ekran: | Nie |
| Licencja - marka: | Mercedes |
| Liczba siedzeń: | Jednoosobowe |
| Max. Wysokość Dziecka: | 110 cm |
| Moc silnika: | 70W |
| Napięcie akumulatora: | 12V |
| Otwieranie drzwi: | Tak |
| Otwieranie maski: | NIE |
| Panel muzyczny: | Tak |
| Pasy bezpieczeństwa: | 2-punktowe |
| Pilot R/C: | Tak |
| Płynny start: | Tak |
| Prędkość: | 3, 4, 5, 2 |
| Przełączanie prędkości: | NIE |
| Przeznaczenie: | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Radio: | NIE |
| Rodzaj pojazdu: | Auto |
| Silnik: | 2x35W |
| Stan towaru: | Nowy |
| Start kluczykiem: | NIE |
| Światła LED: | Przód, Tył |
| Szerokość: | 60 cm |
| Trakcja napęd: | 2x2 |
| Waga towaru: | 11 kg |
| Wejście USB: | Tak |
| Wgrana muzyka: | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii: | NIE |
| Wymiary opakowania: | 105 x 55 x 26 cm |
| Wyposażenie pojazdu: | Pilot zdalnego sterowania, MP3 |
| Wysokość: | 50 cm |
| Zalecana powierzchnia: | Asfalt |
| Zalecany wiek: | 4, 3, 2, 1 |
| Zawartość opakowania: | Ładowarka, Bateria |
Montáž elektrického autíčka Mercedes CLS 350 bílé
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Mamido Toys to prężnie działająca i szybko rozwijająca się firma, która specjalizuje się w wysokiej jakości zabawkach dla dzieci i wyposażeniu. Działa w 8 krajach europejskich i stale poszerza swój zasięg. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów, które wspierają kreatywność i rozwój dzieci w każdym wieku, Mamido Toys jest synonimem bezpieczeństwa, innowacji i jakości.
Firma oferuje zabawki, które nie tylko bawią, ale także edukują i rozwijają umiejętności dzieci. Od zabawek interaktywnych, przez klocki, lalki, modele RC po pomoce Montessori, Mamido Toys ma w ofercie wszystko, czego dzieci i rodzice mogą sobie życzyć. Produkty są starannie testowane, spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i są zaprojektowane tak, aby stymulować dzieci do nauki i odkrywania nowych rzeczy.
Mamido Toys jest znane ze swojej niezawodności, dostępności i przystępności dla rodzin w całej Europie. Firma stale się rozwija, kładąc nacisk na innowacyjne podejścia i wysokiej jakości obsługę klienta. Marka Mamido Toys staje się synonimem zabawek, które są nie tylko zabawne, ale także wspierają rozwój kluczowych umiejętności u dzieci, takich jak kreatywność, logiczne myślenie, motoryka i interakcje społeczne.
