Dziecięce autko na akumulator HUMMER Velocity EVA koła czarne
Kod: S-HL1658-BLACKProdukty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Autko na akumulator HUMMER VELOCITY o wyjątkowym wyglądzie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów. Autentyczne elementy, takie jak karoseria, hamulce, koła, wnętrze itp.
Pojazd wyposażony w świecące przednie i tylne światła, podświetloną deskę rozdzielczą, cyfrowy wskaźnik poziomu naładowania baterii, regulowane pasy bezpieczeństwa chroniące dziecko przed wypadnięciem z pojazdu, wejście na USB, kartę SD i smartfon.
Pojazd posiada dwa silniki napędzające tylną oś, każdy silnik dla jednego koła, oraz trzy prędkości (wolna 2 km/h, szybka 5 km/h). Pilot zdalnego sterowania na częstotliwości 2,4 GHz, sparowany bezpośrednio z pojazdem, eliminując zakłócenia sygnału od innych pojazdów. Za pomocą pilota można sterować kierunkiem jazdy (przód, tył, lewo, prawo), aktywować awaryjne hamowanie oraz zmieniać prędkości.
Cechy autka:
- Pilot zdalnego sterowania 2,4 GHz z parowaniem dla konkretnego pojazdu – brak zakłóceń od innych pojazdów
- 2 mocne silniki
- 3 prędkości do przodu, 3 prędkości do tyłu
- Panel multimedialny: wejścia MP3, USB, mini SD
- Pasy bezpieczeństwa
- Kierownica: przycisk klaksonu, przycisk z wesołą melodią
- Podświetlane zegary na desce rozdzielczej
- LED oświetlenie z przodu i z tyłu
- Miękkie koła z pianki EVA
- Otwierane drzwi
- Amortyzatory
Pilot 2,4 GHz:
- Synchronizacja RC (po włączeniu pilot automatycznie łączy się z pojazdem)
- Sterowanie do przodu i do tyłu
- Skręcanie w lewo/w prawo
- 3 stopnie prędkości
- P – hamulec (blokada pojazdu)
Parametry techniczne:
- Zasilanie: 2 x silnik 12V 16000 RPM
- Bateria: 2 x 6V 4,5Ah
- Prędkości: 3 stopnie (1. – 3 km/h, 2. – 4 km/h, 3. – 5 km/h)
- Wymiary (D x S x W): 100 x 63 x 45 cm
- Odległość od siedzenia do pedału: 22 cm
- Wymiary siedzenia (S x G x W): 29 x 16 x 23 cm
- Koła: średnica – 20 cm, szerokość – 7 cm
- Maksymalne obciążenie: 30 kg
- Waga pojazdu: 12,4 kg
- Wymiary opakowania: 93 x 53,5 x 35 cm
- Waga opakowania: 14,9 kg
Autko odpowiednie dla dzieci od 1,5 do 3 lat.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Samochody dla dzieci |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 8595724001720 |
| Bluetooth: | Nie |
| Klakson: | Tak |
| MP3: | Tak |
| SD karta: | Tak |
| Amortyzowana oś: | Tak |
| Bateria: | 2x6V 4,5Ah |
| Czas ładowania: | 8 godzin |
| Długość: | 100 cm |
| Dzwięk start silnika: | Tak |
| Ilość biegów: | 3 |
| Kolor: | Czarny |
| Lakierowane: | Nie |
| LCD ekran: | Nie |
| Liczba siedzeń: | Jednoosobowe |
| Max. Wysokość Dziecka: | 115 cm |
| Moc silnika: | 90W |
| Napięcie akumulatora: | 12V |
| Otwieranie drzwi: | Tak |
| Otwieranie maski: | Nie |
| Panel muzyczny: | Tak |
| Pasy bezpieczeństwa: | 2-punktowe |
| Pilot R/C: | Tak |
| Płynny start: | Tak |
| Prędkość: | 3, 4, 5 |
| Przełączanie prędkości: | Nie |
| Przeznaczenie: | Dla chłopców, Dla dziewczynek, Dla najmłodszych |
| Radio: | Nie |
| Rodzaj pojazdu: | Auto |
| Silnik: | 2x45W |
| Stan towaru: | Nowy |
| Start kluczykiem: | Nie |
| Światła LED: | Przód, Tył |
| Szerokość: | 63 cm |
| Szerokość siedzenia: | 29 cm |
| Trakcja napęd: | 2x2 |
| Waga towaru: | 13 kg |
| Wejście USB: | Tak |
| Wgrana muzyka: | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii: | Nie |
| Wymiary opakowania: | 93 x 53,5 x 35 cm |
| Wyposażenie pojazdu: | Pilot zdalnego sterowania, MP3 |
| Wysokość: | 45 cm |
| Zalecana powierzchnia: | Asfalt, Trawa |
| Zalecany wiek: | 3, 2, 1 |
| Zawartość opakowania: | Ładowarka, Bateria |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Mamido Toys to prężnie działająca i szybko rozwijająca się firma, która specjalizuje się w wysokiej jakości zabawkach dla dzieci i wyposażeniu. Działa w 8 krajach europejskich i stale poszerza swój zasięg. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów, które wspierają kreatywność i rozwój dzieci w każdym wieku, Mamido Toys jest synonimem bezpieczeństwa, innowacji i jakości.
Firma oferuje zabawki, które nie tylko bawią, ale także edukują i rozwijają umiejętności dzieci. Od zabawek interaktywnych, przez klocki, lalki, modele RC po pomoce Montessori, Mamido Toys ma w ofercie wszystko, czego dzieci i rodzice mogą sobie życzyć. Produkty są starannie testowane, spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i są zaprojektowane tak, aby stymulować dzieci do nauki i odkrywania nowych rzeczy.
Mamido Toys jest znane ze swojej niezawodności, dostępności i przystępności dla rodzin w całej Europie. Firma stale się rozwija, kładąc nacisk na innowacyjne podejścia i wysokiej jakości obsługę klienta. Marka Mamido Toys staje się synonimem zabawek, które są nie tylko zabawne, ale także wspierają rozwój kluczowych umiejętności u dzieci, takich jak kreatywność, logiczne myślenie, motoryka i interakcje społeczne.
