Dziecięce krótkofalówki Walkie Talkies zestaw wojskowy
Kod: S-4988MProdukty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Nowe, wielofunkcyjne, w pełni wartościowe krótkofalówki Walkie Talkie, zasięg aż 150–200 metrów. Walkie Talkie zapewnia niezapomnianą zabawę dla małych i dużych fanów krótkofalówek.
Ten model jest prosty, kompaktowy i bardzo łatwy w obsłudze. Świetnie sprawdza się podczas zabawy w ogrodzie, na plaży czy w lesie. Krótkofalówki stanowią doskonały sposób komunikacji na odległość do 150–200 metrów w otwartej przestrzeni. Próba, którą testowaliśmy, umożliwiła bezproblemową komunikację na odległość około 250–300 m w otwartym terenie. Antena wykonana z elastycznego materiału czyni ją niezwykle odporną na uszkodzenia. Krótkofalówka ma zasięg do 150–200 metrów (w zależności od terenu i warunków). Dzięki prostej budowie każde dziecko łatwo poradzi sobie z obsługą krótkofalówki. Walkie Talkie wystarczy włączyć, aby rozpocząć rozmowę. Super design zwiększa atrakcyjność tego modelu Walkie Talkie.
Walkie Talkie nauczy Was korzystania z krótkofalówek i jest przede wszystkim świetnym sposobem na wspólną zabawę z kolegami. Dzięki takim grom dzieci mogą spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu ze swoimi przyjaciółmi.
Zestaw zapakowany jest w bardzo ładne, kolorowe pudełko, idealne na prezent.
Najważniejsze cechy:
- dwie przenośne krótkofalówki
- centrala
- wbudowany głośnik / mikrofon
- przełącznik ON/OFF
- oddzielny przycisk do prowadzenia rozmów.
- zasięg do 150–200 m (w zależności od terenu i warunków)
- elastyczna antena odporna na złamania.
Wymiary krótkofalówki:
wysokość 12 cm
szerokość 5,5 cm
głębokość 3 cm
Długość anteny 12 cm
Rozmiar centrali
14 cm x 9 cm x 5 cm
Policyjny zestaw krótkofalówek:
Krótkofalówki zasilane jedną baterią 9V (3 x 9V brak w zestawie).
Centrala 3 x 1,5 V AA (brak w zestawie).
Certyfikat CE
Wiek 3+
Wymiary opakowania
29,5 cm x 21 cm x 7 cm
Waga
0,5 kg
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Walkie-talkie dla dzieci |
|---|---|
| EAN: | 8595724002239 |
| Długość: | 3 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Motyw: | Żołnierze |
| Przeznaczenie: | Dla chłopców |
| Rodzaj: | Walkie-talkie |
| Stan towaru: | Nowy |
| Szerokość: | 5,5 cm |
| Waga towaru: | 0,5 kg |
| Wymagane baterie: | AA |
| Wymiary opakowania: | 29,5 x 21 x 7 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Zalecany wiek: | 4, 5, 6, 7 |
| Množstevní sleva: | Ano |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Mamido Toys to prężnie działająca i szybko rozwijająca się firma, która specjalizuje się w wysokiej jakości zabawkach dla dzieci i wyposażeniu. Działa w 8 krajach europejskich i stale poszerza swój zasięg. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów, które wspierają kreatywność i rozwój dzieci w każdym wieku, Mamido Toys jest synonimem bezpieczeństwa, innowacji i jakości.
Firma oferuje zabawki, które nie tylko bawią, ale także edukują i rozwijają umiejętności dzieci. Od zabawek interaktywnych, przez klocki, lalki, modele RC po pomoce Montessori, Mamido Toys ma w ofercie wszystko, czego dzieci i rodzice mogą sobie życzyć. Produkty są starannie testowane, spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i są zaprojektowane tak, aby stymulować dzieci do nauki i odkrywania nowych rzeczy.
Mamido Toys jest znane ze swojej niezawodności, dostępności i przystępności dla rodzin w całej Europie. Firma stale się rozwija, kładąc nacisk na innowacyjne podejścia i wysokiej jakości obsługę klienta. Marka Mamido Toys staje się synonimem zabawek, które są nie tylko zabawne, ale także wspierają rozwój kluczowych umiejętności u dzieci, takich jak kreatywność, logiczne myślenie, motoryka i interakcje społeczne.
