Dziecięcy traktor na akumulator z przyczepą Blast 4x4 zielony
Kod: S-BLT206-GREENProdukty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Dziecięcy traktor na akumulator BLT z ultra wydajnym silnikiem elektrycznym 4x45W i dużymi kołami z pianki EVA bez problemu radzi sobie nawet z nierównym terenem.
W bogatym wyposażeniu znajduje się skórzane siedzenie z pasami bezpieczeństwa, panel muzyczny oraz przednie i tylne światła LED.
Pilot zdalnego sterowania 2,4GHz wyposażony jest w przyciski do zmiany trzech prędkości oraz przycisk bezpieczeństwa Stop, który natychmiast zatrzymuje pojazd i wyłącza wszystkie jego funkcje.
Parametry techniczne:
- Moc 4x45W
- Bateria 12V 14Ah
- 3 prędkości
- Wymiary pojazdu 188 x 81 x 104 cm
- Prędkość 3-8 km/h
- Waga pojazdu 28 kg
- Maksymalny udźwig 30 kg
- Czas ładowania 8 godzin
- Czas jazdy 1-2 godziny
- Automatyczny hamulec po zwolnieniu pedału gazu
Wyposażenie:
- Pasy bezpieczeństwa
- Miękkie siedzenie z ekologicznej skóry
- Pilot zdalnego sterowania 2,4GHz
- Przednie i tylne światła LED
- Panel muzyczny: wejście USB, Bluetooth
- Przyciski z melodiami i klakson na kierownicy
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Traktory dla dzieci |
|---|---|
| EAN: | 8595724001706 |
| Bluetooth: | Tak |
| Klakson: | Tak |
| MP3: | Nie |
| SD karta: | Nie |
| Amortyzowana oś: | Tak |
| Bateria: | 12v 14Ah |
| Czas ładowania: | 8 - 10 godzin |
| Długość: | 188 cm |
| Dzwięk start silnika: | Tak |
| Ilość biegów: | 3 |
| Kolor: | Zielony |
| Lakierowane: | Nie |
| LCD ekran: | Nie |
| Liczba siedzeń: | Jednoosobowe |
| Moc silnika: | 180W |
| Napięcie akumulatora: | 12V |
| Otwieranie drzwi: | Nie |
| Otwieranie maski: | Nie |
| Panel muzyczny: | Tak |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
| Pilot R/C: | Tak |
| Płynny start: | Tak |
| Prędkość: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Przełączanie prędkości: | Tak |
| Przeznaczenie: | Dla chłopców |
| Radio: | Nie |
| Rodzaj pojazdu: | Traktor |
| Silnik: | 4x45W |
| Stan towaru: | Nowy |
| Start kluczykiem: | Nie |
| Światła LED: | Przód, Tył |
| Szerokość: | 81 cm |
| Trakcja napęd: | 4x4 |
| Waga towaru: | 28 kg |
| Wejście USB: | Tak |
| Wgrana muzyka: | Tak |
| Wymiary opakowania: | 130 x 75 x 50 cm |
| Wyposażenie pojazdu: | Pilot zdalnego sterowania, 4x4, Z przyczepą |
| Wysokość: | 104 cm |
| Zalecana powierzchnia: | Asfalt, Trawa, Teren |
| Zalecany wiek: | 4, 5, 6, 3 |
| Zawartość opakowania: | Ładowarka, Bateria |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Mamido Toys to prężnie działająca i szybko rozwijająca się firma, która specjalizuje się w wysokiej jakości zabawkach dla dzieci i wyposażeniu. Działa w 8 krajach europejskich i stale poszerza swój zasięg. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów, które wspierają kreatywność i rozwój dzieci w każdym wieku, Mamido Toys jest synonimem bezpieczeństwa, innowacji i jakości.
Firma oferuje zabawki, które nie tylko bawią, ale także edukują i rozwijają umiejętności dzieci. Od zabawek interaktywnych, przez klocki, lalki, modele RC po pomoce Montessori, Mamido Toys ma w ofercie wszystko, czego dzieci i rodzice mogą sobie życzyć. Produkty są starannie testowane, spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i są zaprojektowane tak, aby stymulować dzieci do nauki i odkrywania nowych rzeczy.
Mamido Toys jest znane ze swojej niezawodności, dostępności i przystępności dla rodzin w całej Europie. Firma stale się rozwija, kładąc nacisk na innowacyjne podejścia i wysokiej jakości obsługę klienta. Marka Mamido Toys staje się synonimem zabawek, które są nie tylko zabawne, ale także wspierają rozwój kluczowych umiejętności u dzieci, takich jak kreatywność, logiczne myślenie, motoryka i interakcje społeczne.
