Autko na akumulator Bentley czarne
Kod: S-JE1166-BLACKProdukty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Ekskluzywne autko na akumulator marki BENTLEY z licencją, sterowane pilotem, dla waszych pociech. Autko Bentley EXP 12 prototyp w czarnym wykonaniu zachwyca swoim designem, drzwiami otwieranymi do góry na podporze oraz miękkimi kołami z polimeru EVA. To najnowszy model licencjonowanego autka na akumulator Bentley EXP 12, będącego pomniejszoną wersją prawdziwego prototypu luksusowego elektrycznego coupe. Autko posiada dwa silniki oraz napęd na oba tylne koła. Działa na pilocie nowej generacji 2,4 GHz. Może jechać trzema prędkościami do przodu i jedną do tyłu, co czyni je odpowiednim również dla młodszych dzieci.
![Pojazd-Bentley-E-P12-Czarny_[34351]_1200](https://cdn.myshoptet.com/usr/www.ministerstvohracek.cz/user/documents/upload/Pojazd-Bentley-E-P12-Czarny_[34351]_1200.jpg)
Kluczowe cechy autka Bentley EXP 12
- Licencjonowane autko na akumulator sterowane pilotem w czarnym kolorze
- Pilot nowej generacji 2,4 GHz
- Autko Bentley posiada elektryczne hamulce na silniku
- Złącze MP3, USB i karta SD do odtwarzania muzyki
- Funkcjonalne przednie i tylne światła
- Autko na akumulator Bentley posiada 3 prędkości + bieg wsteczny
- Cyfrowy wskaźnik poziomu i naładowania baterii
- Opcja ustawienia niższej prędkości dla młodszych dzieci
- Nie wymaga konserwacji poza ładowaniem i myciem
Realistyczny wygląd
Autko na akumulator Bentley EXP 12 do złudzenia przypomina prototyp prawdziwego samochodu Bentley EXP 12. Autko jest dopracowane w najdrobniejszych detalach, aby odwzorować prototyp samochodu Bentley EXP 12, zaprezentowanego na samochodowym salonie w Genewie w 2017 roku. Autko posiada skórzane siedzenie, dokładnie wykonany kierownicę, otwierane drzwi oraz inne cechy charakterystyczne dla samochodu Bentley. Przednie i tylne światła z oryginalną optyką są całkowicie funkcjonalne. Dziecko można przypiąć regulowanymi pasami bezpieczeństwa.![Pojazd-Bentley-E-P12-Czarny_[34355]_1200](https://cdn.myshoptet.com/usr/www.ministerstvohracek.cz/user/documents/upload/Pojazd-Bentley-E-P12-Czarny_[34355]_1200.jpg)
Maksymalne bezpieczeństwo
Autko Bentley EXP 12 sterowane pilotem wyposażone jest w funkcję wolnego startu, aby przy nacisku pedału gazu uniknąć nagłego przyspieszenia. Dodatkowo na pilocie znajduje się przycisk awaryjnego zatrzymania, który wyłącza wszystkie funkcje jazdy.![Pojazd-Bentley-EXP12-Bialy_[24628]_1200](https://cdn.myshoptet.com/usr/www.ministerstvohracek.cz/user/documents/upload/Pojazd-Bentley-EXP12-Bialy_[24628]_1200.jpg)
Specyfikacja
Silnik - 2 × 12V / 12000RPM - SF390-C
Bateria - 2 × 6V / 4,5Ah /20h
Pilot - 2,4 GHz, 3 prędkości, STOP - przycisk bezpieczeństwa
Koła - Piankowe EVA, średnica 22 cm, szerokość 7 cm
Sterowanie- Wolny start, jazda przód / tył
Światła: przednie, tylne LED
Siedzenie Wymiary:
eco leather bentley padding Rozmiary:
107X
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Samochody dla dzieci |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 8595724000945 |
| Bluetooth: | Nie |
| Klakson: | Tak |
| MP3: | Tak |
| SD karta: | Tak |
| Amortyzowana oś: | Tak |
| Bateria: | 12V 4,5Ah |
| Czas ładowania: | 8 godzin |
| Długość: | 107 cm |
| Dzwięk start silnika: | Tak |
| Ilość biegów: | 3 |
| Kolor: | Czarny |
| Lakierowane: | Nie |
| LCD ekran: | Nie |
| Licencja - marka: | Bentley |
| Liczba siedzeń: | Jednoosobowe |
| Max. Wysokość Dziecka: | 110 cm |
| Moc silnika: | 90W |
| Napięcie akumulatora: | 12V |
| Otwieranie drzwi: | Tak |
| Otwieranie maski: | Nie |
| Panel muzyczny: | Tak |
| Pasy bezpieczeństwa: | 3-punktowe |
| Pilot R/C: | Tak |
| Płynny start: | Tak |
| Prędkość: | 3, 4, 5 |
| Przełączanie prędkości: | Tak |
| Przeznaczenie: | Dla chłopców, Dla dziewczynek, Dla najmłodszych |
| Radio: | Nie |
| Rodzaj pojazdu: | Auto |
| Silnik: | 2x45W |
| Stan towaru: | Nowy |
| Start kluczykiem: | Nie |
| Światła LED: | Przód, Tył |
| Szerokość: | 59 cm |
| Szerokość siedzenia: | 34 cm |
| Trakcja napęd: | 2x2 |
| Waga towaru: | 15 kg |
| Wejście USB: | Tak |
| Wgrana muzyka: | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii: | Tak |
| Wymiary opakowania: | 109 x 57 x 28 cm |
| Wyposażenie pojazdu: | Pilot zdalnego sterowania, MP3 |
| Wysokość: | 44 cm |
| Zalecana powierzchnia: | Asfalt, Trawa |
| Zalecany wiek: | 3, 2, 1 |
| Zawartość opakowania: | Ładowarka, Bateria |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bentley EXP 12 prototyp
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Mamido Toys to prężnie działająca i szybko rozwijająca się firma, która specjalizuje się w wysokiej jakości zabawkach dla dzieci i wyposażeniu. Działa w 8 krajach europejskich i stale poszerza swój zasięg. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów, które wspierają kreatywność i rozwój dzieci w każdym wieku, Mamido Toys jest synonimem bezpieczeństwa, innowacji i jakości.
Firma oferuje zabawki, które nie tylko bawią, ale także edukują i rozwijają umiejętności dzieci. Od zabawek interaktywnych, przez klocki, lalki, modele RC po pomoce Montessori, Mamido Toys ma w ofercie wszystko, czego dzieci i rodzice mogą sobie życzyć. Produkty są starannie testowane, spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i są zaprojektowane tak, aby stymulować dzieci do nauki i odkrywania nowych rzeczy.
Mamido Toys jest znane ze swojej niezawodności, dostępności i przystępności dla rodzin w całej Europie. Firma stale się rozwija, kładąc nacisk na innowacyjne podejścia i wysokiej jakości obsługę klienta. Marka Mamido Toys staje się synonimem zabawek, które są nie tylko zabawne, ale także wspierają rozwój kluczowych umiejętności u dzieci, takich jak kreatywność, logiczne myślenie, motoryka i interakcje społeczne.
