Autko na akumulator Mercedes G63 AMG czarne
Kod: S-BBH0002-BLACKProdukty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Dziecięce autko na akumulator Mercedes G63 z innowacyjnym pilotem dla rodziców.
Teraz Twoje dziecko może jeździć własnym autkiem. Spełnij marzenie swojego malucha, kupując autko na akumulator marki Mercedes, które przyciąga wzrok przechodniów. Pozwól mu poczuć radość, wolność i adrenalinę z jazdy autem.
Mercedes G63 AMG to doskonałe połączenie niezawodności i najwyższej jakości. Pojazd świetnie sprawdzi się zarówno podczas codziennych przejażdżek w parku, jak i weekendowych wypadów poza miasto. Dwa silniki o mocy 45W w połączeniu z akumulatorem 12V 4,5Ah pozwalają osiągnąć prędkość od 2,5 do 5 km/h, co z pewnością zachwyci małego kierowcę.
Wnętrze Mercedesa wyposażono w regulowane pasy bezpieczeństwa i podświetloną deskę rozdzielczą. Znajdziesz tu obrotową kierownicę, imitacje wskaźników, w tym prędkościomierz, oraz odtwarzacz muzyki z wejściem USB.
Autko na akumulator Mercedes G63 AMG to spełnienie marzeń każdego dziecka. Wystarczy nacisnąć przycisk start, chwycić kierownicę i wcisnąć pedał gazu. Według zaleceń producenta, pojazd jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia. Dzięki pilotowi w technologii 2.4G, który jest częścią zestawu, może być używany także przez młodsze dzieci.
Parametry techniczne autka na akumulator Mercedes:
- Silnik: 2x45W
- Akumulator: 12V 4,5Ah
- Skrzynia biegów: Automatyczna
- Wymiary opakowania: 105 cm x 55 cm x 33 cm
- Prędkość: 2,5 - 5 km/h
- Waga: 16 kg
- Maksymalne obciążenie: 25 kg
- Czas ładowania: 8 godzin
- Czas jazdy: ok. 1,5 godziny
- Hamulec: Automatyczne zatrzymanie po puszczeniu pedału gazu, awaryjne zatrzymanie za pomocą pilota (P)

Wyposażenie autka na akumulator Mercedes:
- Pasy bezpieczeństwa: ✓
- Otwierane drzwi: ✓
- Kluczyki: ✕
- Plastikowe siedzisko
- Koła: Plastikowe koła z gumową nakładką
- Pilot: 2.4G
- Światła: Podświetlona deska rozdzielcza, przednie LED
- Audio: Wejście MP3, USB, SD, radio FM, melodie i klakson na kierownicy
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Samochody dla dzieci |
|---|---|
| EAN: | 8595724000402 |
| Model: | Mercedes G63 |
| Bluetooth: | Nie |
| Klakson: | Tak |
| MP3: | Tak |
| SD karta: | Tak |
| Amortyzowana oś: | Nie |
| Bateria: | 12V 4,5Ah |
| Czas ładowania: | 10 godzin |
| Długość: | 105 cm |
| Dzwięk start silnika: | Tak |
| Ilość biegów: | 3 |
| Kolor: | Czarny |
| Lakierowane: | Nie |
| LCD ekran: | Nie |
| Licencja - marka: | Mercedes |
| Liczba siedzeń: | Jednoosobowe |
| Max. Wysokość Dziecka: | 110 cm |
| Moc silnika: | 90W |
| Napięcie akumulatora: | 12V |
| Otwieranie drzwi: | Tak |
| Otwieranie maski: | Nie |
| Panel muzyczny: | Tak |
| Pasy bezpieczeństwa: | 2-punktowe |
| Pilot R/C: | Tak |
| Płynny start: | Tak |
| Prędkość: | 3, 4, 5 |
| Przełączanie prędkości: | Nie |
| Przeznaczenie: | Dla chłopców, Dla dziewczynek, Dla najmłodszych |
| Radio: | Tak |
| Rodzaj pojazdu: | Auto |
| Silnik: | 2x45W |
| Stan towaru: | Nowy |
| Start kluczykiem: | Nie |
| Światła LED: | Przód |
| Szerokość: | 55 cm |
| Szerokość siedzenia: | 35 cm |
| Trakcja napęd: | 2x2 |
| Waga towaru: | 16 kg |
| Wejście USB: | Tak |
| Wgrana muzyka: | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii: | Nie |
| Wymiary opakowania: | 105 x 55 x 33 cm |
| Wyposażenie pojazdu: | Pilot zdalnego sterowania, MP3 |
| Wysokość: | 52 cm |
| Zalecana powierzchnia: | Asfalt, Trawa |
| Zalecany wiek: | 3, 2, 1 |
| Zawartość opakowania: | Ładowarka, Bateria |
Elektrické autíčko Mercedes G63 AMG Návod Montáže
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Mamido Toys to prężnie działająca i szybko rozwijająca się firma, która specjalizuje się w wysokiej jakości zabawkach dla dzieci i wyposażeniu. Działa w 8 krajach europejskich i stale poszerza swój zasięg. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów, które wspierają kreatywność i rozwój dzieci w każdym wieku, Mamido Toys jest synonimem bezpieczeństwa, innowacji i jakości.
Firma oferuje zabawki, które nie tylko bawią, ale także edukują i rozwijają umiejętności dzieci. Od zabawek interaktywnych, przez klocki, lalki, modele RC po pomoce Montessori, Mamido Toys ma w ofercie wszystko, czego dzieci i rodzice mogą sobie życzyć. Produkty są starannie testowane, spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i są zaprojektowane tak, aby stymulować dzieci do nauki i odkrywania nowych rzeczy.
Mamido Toys jest znane ze swojej niezawodności, dostępności i przystępności dla rodzin w całej Europie. Firma stale się rozwija, kładąc nacisk na innowacyjne podejścia i wysokiej jakości obsługę klienta. Marka Mamido Toys staje się synonimem zabawek, które są nie tylko zabawne, ale także wspierają rozwój kluczowych umiejętności u dzieci, takich jak kreatywność, logiczne myślenie, motoryka i interakcje społeczne.
